torty weselne, szukam!

torty weselne, szukam!

Cześć. Czy 2-3 tysiące zł to budżet, w jakim znajdzie się doświadczony DJ na wesele, który uświetni zbliżającą się wielkimi krokami moją imprezę?

eGall

Posty: 6

 
Musicie zarezerwować co najmniej kilkaset zł, jeżeli przedmiot Waszego zainteresowania stanowi wynajem auta do wesela. Wiadomo, że ostateczny koszt jest uzależniony przede wszystkim od modelu samochodu. Niektóre potrafią być kilkukrotnie droższe.

Yuri20

Posty: 6

 
Osobiście zamawiałem dekoracje na wesele przez Internet, dzięki czemu ponieśliśmy możliwie najniższe koszty. Zamawiając je lokalnie - zapłacilibyśmy kilkukrotnie więcej.

Bączeak

Posty: 15

 
W naszym przypadku DJ na wesele zainkasował kwotę zaledwie 2500 złotych. Uważam, że to niezwykle rozsądne wynagrodzenie, gdyż doświadczony zespół potrafiłby kosztować dwu lub nawet trzykrotnie wiecej. Przynajmniej tyle zapłacili za usługi pewnego zespołu moi znajomi, którzy niedawno brali ślub.

Kitas

Posty: 10

 
Muszę przyznać się, że sami tworzyliśmy dekoracje na wesele, dzięki czemu udało się nam zaoszczędzić dość istotną kwotę. Moim zdaniem błędem jest wydawanie na ten cel irracjonalnie wysokich kwot. Myślę, iż się ze mną zgodzicie. Szkoda pieniędzy...

okrzemek

Posty: 16

 
To, który DJ na wesele będzie najlepszy możecie zweryfikować przede wszystkim tutaj: https://www.gdziewesele.pl/oprawa. W tym miejscu odszukacie oferty dużo przedstawicieli tej profesji. Z mojej perspektywy to niesłychanie pomocny serwis. Sprawdźcie sami :)

Klakierek56

Posty: 4

 
Z roku na rok coraz większą popularnością będą cieszyły się usługi, jakie świadczy konsultant ślubny. Wbrew pozorom jego usługi nie będą kosztowały ponadprzeciętnie dużo, a dodatkowo konsultant może zapewnić Wam pewne oszczędności, ponieważ ma doświadczenie w zakresie organizacji takich przyjęć.

agapod17

Posty: 12