Polecenie wyjazdu służbowego gdzie znajdę?

Polecenie wyjazdu służbowego gdzie znajdę?

Dzień dobry. Planuję wprowadzić w swojej firmie elektroniczny wniosek urlopowy i potrzebuję opinii osób, które miały już styczność z takim rozwiązaniem.

Kaazz

Posty: 10

 
Musisz zdawać sobie sprawę z tego, że polecenie wyjazdu służbowego musi być również dokładnie rozpisane przez pracodawcę. Choćby dlatego, żeby mieć podkładkę i w przypadku jakiegoś wypadku przedstawić stosowne dokumenty przedstawicielom ubezpieczalni.

esdoen1

Posty: 20

 
Każdy program do tworzenia harmonogramów prac możesz dowolnie skonfigurować ze swoimi potrzebami. To ty sam ustalasz w nim kryteria, którymi oprogramowanie ma się kierować podczas ustalania grafików.

Bezi22

Posty: 19

 
Pamiętam jaki był starach, kiedy to my wdrażaliśmy w naszej firmie program do planowania urlopów. Wszyscy obawiali się, iż będzie to jedna wielka masakra. Okazało się jednakże, iż jest on tak wielkim udogodnieniem, iż sporo z nas nie wyobraża sobie bez niego funkcjonowania, w szczególności panie kadrowe.

21gregorek

Posty: 20

 
Na moim przykładzie mogę Ci powiedzieć, że od kiedy używamy elektroniczne wnioski urlopowe, nie ma już jakichkolwiek kłótni co do terminów dnia wolnego.

raptofil

Posty: 27

 
Jeżeli planujesz prowadzić u siebie elektroniczny wniosek urlopowy, to zachęcam do kontaktu z http://luminum.pl/czaspracy_funkcjonalnosc.php. Posiadają w swojej ofercie najaktualniejsze oprogramowanie.

giena1977a

Posty: 16

 
Powiem szczerze, iż jako kadrowa dopiero od paru miesięcy testuję system do rejestracji urlopów. Jak na razie sprawdza się wyśmienicie. Jednakże największym sprawdzianem będzie czerwiec i lipiec, kiedy rejestracji dokonywać będą praktycznie wszyscy pracownicy.

Dagmara87

Posty: 15

 
Co ciekawe program do planowania urlopów ma mnóstwo dodatkowych funkcji. Za jego pomocą możesz wprowadzać nawet informacje o urlopach macierzyńskich. Ponadto program sam oblicza i podaje nam dane o dostępnych dniach urlopowych, a dodatkowo może również wysyłać powiadomienia do wybranego pracownika.

Alimer56

Posty: 24

 
Dla mnie elektroniczne delegacje to wyborne rozwiązanie. Dzięki temu w dowolnej chwili mogę zapoznawać się z informacjami o wyjeździe np. na tablecie czy telefonie.

dof77

Posty: 14

 
Wbrew pozorom decydując się na system do rejestracji urlopów, nie pożądane byłoby od razu dokonywać cięć w dziale kadr. System też potrzebuje osoby, jaka będzie nim zarządzała.

lary0071

Posty: 23