Perfumy męskie lacoste, gdzie kupię ?

Perfumy męskie lacoste, gdzie kupię ?

Znacie jakiś dobry sklep z perfumami online? Chciałbym mieć jakieś sprawdzone miejsce, gdzie jestem pewien zakupów i już. Poza tym fajnie byłoby zakupić choćby od czasu do czasu coś nieco taniej :)

kryzys

Posty: 12

 
Mnie też interesują hurtowe ceny perfum. Nie będziesz psuł wątku, jeżeli zdradzisz co to za niszowe marki są tak idealne, że z nich korzystasz. Osobiście uważam, że każdy ma swój gust i nie ma się co przechwalać. Tańsze perfumy pachną po prostu krócej.

Kitas

Posty: 12

 
Można sprawdzić tutaj https://makeupmania.com.pl/109-hugo-boss. Chyba taniej perfum męskich nie znajdziecie, hugo boss i dużo innych popularnych marek w cenach hurtowych. Sam nie wiedziałem o tym sklepie. Znajomy polecił :)

Karmeltek

Posty: 15

 
To super, iż zaczęliście wątek tanich perfum męskich, a dokładnie sklepów. Też będę czekał ze zniecierpliwieniem, co uda wam się polecić. Akurat pod tym kątem nie jestem w stanie pomóc :(

barbarzy

Posty: 17

 
Już widzę w perspektywie zwycięstwo, czyli iż zaproponujecie świetne rozwiązanie w kwestii hurtowych cen perfum :) Poważnie rzeczywiście moglibyście podzielić się jak coś konkretnego znacie.

kuBawodzu

Posty: 15

 
Bo szukasz w tych wytrawnych i drogich markach. Ja popieram te tańsze, a też prestiżowe, jak na przykład perfumy męskie dolce&gabbana. Polecam Light Blue Discover Vulcano Pour Homme, a dokładnie mocno aromatyczne perfumy z górnej półki. Cedr, cyprys i cytryna. Wszystko na c :p

PucH2

Posty: 21

 
No to może moja oferta, choć wątek nieco inny :) Dla mnie niezmiernie okej od dawna są perfumy męskie aspen, którym jestem wierny ponad inne marki, jakie nie są mi obce. Najniezwyklej pasują mi za to, że są trwałe i można ich użyć stosownie na każdą okoliczność. Mają w sobie piżmo, jakie zawsze było sprzymierzeńcem moich wymagań :)

Marioleczka

Posty: 12

 
Też nie spotkałem się z niskimi cenami oryginalnych perfum męskich, a już zwłaszcza giorgio armani, na które poluję od jakiegoś czasu. Wpadł w moje gusta ten nowy zapach Code Profumo. Dokałdnie ambra i skóra w bazie, a to jest to, co lubię w perfumach najbardziej. Grubo ponad 2 stówy trzeba zapłacić :(

giena1977a

Posty: 20