Beglossy, paczka perfum dla mężczyzn

Beglossy, paczka perfum dla mężczyzn

Hejka, mam do was pytanie odnośnie sklepów z kosmetykami w internecie. Jakie znacie, jakie polecacie, gdzie można liczyć na niskie ceny i fajne zestawy? Pozdrawiam, Ela.

MisiekKce

Posty: 15

 
Muszę sobie wymienić tusz do rzęs, bo ten co mam to działa na mnie alergicznie, oczy mi od niego puchną i pieką, nic przyjemnego. Chętnie bym przetestowała coś innego.

Squel

Posty: 25

 
Hehe, witam! Ja chyba powinnam sklep otworzyć z kosmetykami...a przynajmniej tak mój mąż twierdzi:D Bo mam trochę różnych cudownych błyszczyków, maskar, tuszy, perfum i tak dalej...Mam po prostu taką dewizę – na kosmetykach nie oszczędzać!

okrzemek

Posty: 26

 
Mam dobre doświadczenia ze stroną www.beglossy.pl. Tutaj zamawia się takie specjalnie skompletowane pudełka z kosmetykami. Rzeczy mają markowe, a taka paczka kosztuje niecałe pięćdziesiąt złotych (wysyłka gratis).

1adversary

Posty: 20

 
Ostatnio przekonuję się dość mocno do kosmetyków od Diora, są rewelacyjne. Ale dostać je gdzieś za rozsądne pieniądze, często graniczy z cudem...więc za często sobie takich kosmetyków nie kupuję...

raptofil

Posty: 27

 
Sama mam podobny problem, bo nie wiem skąd byłoby kosmetyki najlepiej zamówić. A mam spore zaległości jeśli chodzi o moją toaletkę ;)) Brakuje mi różu, podkładu, błyszczyku...i jeszcze jakiś fajny nowy zapach by się przydał ;-))

Szaddam,

Posty: 14