gdzie kupić kosmetyki naturalne

gdzie kupić kosmetyki naturalne

Hej, witam wszystkich. Postanowiłam przejść na ekologiczną pielęgnację, bo ta drogeryjna nie służy mojej cerze i teraz pytanie – gdzie kupić naturalne kosmetyki o jak najlepszych składach?

alus

Posty: 4

 
Nie mam zbyt dużego doświadczenia w kupowaniu takich kosmetyków, bo mam ich w domu raptem kilka, więc Ci nie pomogę, ale chętnie podepnę się pod pytanie i zapoznam z propozycjami.

ciopix

Posty: 16

 
Też mam trochę problematyczną cerę i powiem Ci, co u mnie działa. Żadne zabiegi nie dają na dłuższą metę rady, a konsekwencja w pielęgnacji. Przede wszystkim traktuję skórę raz na tydzień kwasowym peelingiem, a dodatkowo rano i wieczorem smaruje ją nawilżającym kremem i staram się nie opalać i przede wszystkim nie wyciskać.

figo

Posty: 7

 
Mieszkam na takiej wsi, że do najbliższego miasta mamy 40 km, a u nas niestety tylko sklep spożywczy, więc pozostają mi zakupy przez internet. Zwykle porównuje sobie po prostu ceny i zamawiam tam, gdzie najtaniej.

irecki67

Posty: 4

 
Jestem chyba ekspertką wyszukiwaniu takich kosmetyków, bo mam taką skórę, że właściwie nic jej nie pasuje. Jeśli tylko jest jakiś składnik, który zapycha, to automatycznie widać mi to na buzi. Nauczyłam się czytać składy. Może nie znam wszystkiego, ale mniej więcej wiem, co jak działa i to ratuje moją cerę.

kamner56

Posty: 7

 
Jeśli kupujesz w sprawdzonej miejscu, to nie ma się czego obawiać. Przede wszystkim trzeba się nauczyć czytać składy. Trzeba wiedzieć, za co jest odpowiedzialny dany składnik, a wtedy nie ma żadnego problemu. Ja na przykład kupuję kosmetyki w tym sklepie https://e-naturalne.pl/ i mam pewność, że wszystkie są organiczne i bezpieczne.

Laleczka4

Posty: 10

 
Moja mama ma taką skórę i ponoć nic jej nie pomaga. Mnie się wydaje, że jakby smarowała się nawilżającym kremem trzy razy dziennie, to by inna była ta jej skóra.

Yuri20

Posty: 16