naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Hej dziewczyny, potrzebuję namiaru na internetowy sklep z kosmetykami, zwłaszcza z dermo rzeczami dla skóry naczynkowej. Ktoś, coś? Jakie kremy na swoje naczynka stosujecie, jak efekty? Mi to szczególnie jak słońce mocno świeci to się daje we znaki, skóra źle UV znosi...

TomekK

Posty: 7

 
Ekspertką od kosmetyków to się nie czuję, raczej kupuję rzeczy od tych większych i ogólnie znanych producentów i nawet mi służą, chociaż ostatnio jakby oczy mi gorzej na tusz reagują.

Bączeak

Posty: 10

 
Nie powiem żebym miała całą szafkę kosmetyków w łązience ale jednak trochę ich kupuję...:) Dużo z tego co mam to już w ogóle dawno przeterminowane, muszę chyba porządki porobić i trochę przerzedzić pojemniczki :)

Oct714

Posty: 14

 
Najwięcej kosmetyków na co dzień to używam typowo pielęgnacyjnych balsamów czy olejków. Akurat mam skórę która się notorycznie przesusza, a już zwłaszcza zimą to czuję jakbym miała skórę twardą jak kamień i totalnie odwodnioną.

Klarka4545

Posty: 16

 
Sklep na e-naturalne.pl mam sprawdzony jeśli chodzi o kremy odmładzające, pierwszy raz w życiu po stosowaniu jakiegoś preparatu widzę że zmarchy się zaczynają wygładzać, jakby się wchłaniały...A już trochę tych specyfików używałam, trochę kasy umoczyłam....

syrena88

Posty: 9

 
Ja to nie mam szczęścia do lakieru do paznokci, kupowałam już naprawdę dobre, drogie a i tak szybko się ścierają, nie przywierają na ściśle do paznokcia, jakieś prześwity się robią..

TomekK

Posty: 10

 
Szukam od jakiegoś czasu dobrego balsamu nawilżającego do ciała i czego bym nie kupiła to ten efekt nawilżenia jest chwilowy, z godzinę później i tak skóra jest znowu sucha, jakby się to w ogóle nie wchłaniało.

Yuri20

Posty: 9