naturalne kosmetyki

naturalne kosmetyki

Jakie macie doświadczenia z kosmetykami naturalnymi. Czy jakiś składnik, konkretna marka wam mocniej pomogła w problemie dermatologicznym? Proszę o udział w dyskusji osoby z dużym doświadczeniem w temacie :)

maniek

Posty: 4

 
Olej abisyński mnie dobrze nawilża i praktycznie zastąpił u mnie standardowe kosmetyki.

Klarka45

Posty: 15

 
Polecam najpierw wizytę u dermatologa, żeby ci wykonał zaawansowane badania w laboratorium i wtedy zobaczysz, jakie składniki potencjalnie na ciebie najlepiej zadziałają. Nie ma sensu w ciemno brać kosmetyków, bo po prostu szkoda pieniędzy.

Akumeeet

Posty: 19

 
Sprawdź, kto zaprojektował kosmetyk. Czasami za kosmetykami naturalnymi stoją nieźli specjaliści, a w innym przypadku amatorzy szukający szybkiego zarobku. Jak dla mnie kluczowa kategoria.

Facio

Posty: 9

 
Prowadzę salon medycyny estetycznej rozszerzony o gabinet kosmetyczny. Robię sporo zabiegów. Na pewno glinkę bym poleciła i peelingi ze sklepu e-naturalne.pl. Dobrze się sprawdzają, nie jest zbyt drogo. Peeling z owoców tropikalnych jest bezbłędny. Na bazie tego sklepu zaczęłam też kombinować z tworzeniem własnych kosmetyków i już widzę pierwsze, bardzo ciekawe wyniki.

Laleczka4

Posty: 27

 
Najpierw określasz, jaki masz rodzaj cery i czy przypadkiem nie potrzebujesz dodatkowego wspomagania farmakologicznego. Nie każdy kosmetyk naturalny działa bez wsparcia farmakologicznego, chociażby przy łuszczycy.

syrena88

Posty: 13

 
Według mnie nie tylko kategoria kosmetyków naturalnych jest bardzo dobra, ale szczególnie kosmetyki uzdrowiskowe.

Lesny

Posty: 5