kosmetyki do włosów np. tigi

kosmetyki do włosów np. tigi

Moje drogie, stosujecie na włosy maseczkę od Loreal, która ma zapobiegać tzw. Puszeniu się włosów? Działa to? Za ile można to dostać w internecie? I gdzie?

mirekp2005

Posty: 11

 
Każdy ma inne włosy i potrzebuje innych kosmetyków. Moja skóra na przykład nie toleruje innych rzeczy niż Matrix, a na przykład moja koleżanka to tylko rzeczy od Welli używa..

PucH2

Posty: 21

 
Moje włosy to są wybitnie wybredne. Ostatnio zamawiałam internetowo taki ponoć super hiper szampon za stówkę i co? Żadnego efektu...

Gurugum

Posty: 17

 
Witaj. Moim odkryciem jest ostatnio na pewno strona www.twojauroda24.pl. Z tym, że oni tu się specjalizują głównie w rzeczach do włosów. Ale trzeba przyznać, że asortyment mają ogromny. Londa, Wella, Loreal, Tigi...jest z czego wybierać. Mają tylko wyselekcjonowane marki, żadnej taniej tandety.

Thaniell

Posty: 22

 
Hej. No właśnie sama się zastanawiam czy nie zacząć kupować kosmetyków w sieci, bo jak widzę ceny w sklepach za byle odżywkę to często muszę zrezygnować z zakupu.

Abnesis

Posty: 17

 
Bardzo fajne są kosmetyki z jedwabiem, świetnie odżywiają włosy. A co do sklepów to już mi trudno coś doradzać, bo ja to właściwie przez internet nie kupuję takich rzeczy.

giena1977a

Posty: 20

 
Mi odpowiadają szampony i odżywki od Loreal. Ale znowu mojej znajomej to najbardziej odpowiadają kosmetyki robione przez Tigi. Każdy ma swojego bzika, krótko mówiąc;>

Dosti

Posty: 25

 
Jakieś nazwy sklepów z kosmetykami w sieci to mi się obiły o oczy, bo ktoś linkował na fejsie chyba. Ale konkretów to już zdołam podać.

czesikkkk78

Posty: 12

 
Ja to zawsze biorę najtańszy szampon z półki, byle się pienił i ładnie pachniał ;) Jak jeszcze jest go dużo w opakowaniu to już w ogóle super. Ale wiadomo – facet to facet ;-)

icee

Posty: 21

 
Moja mama to ma bardzo fajne, mocne włosy, u niej to nie ma znaczenia jakich szamponów czy odżywek używa. Ja to muszę znowu zwracać uwagę na wszystko, bo włosy strasznie źle znoszą niektóre serie szamponów, nawet od tych marek z tzw. górnej półki;/ życie nie jest sprawiedliwe;P

Kidi

Posty: 17