bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

bezpieczeństwo i higiena pracy, znacie ?

Nie wiem czy szkolenia bhp są w ogóle potrzebne, bo widziałem, iż nawet kierownicy jak się coś dzieje to nie wiedzą, co dokładnie mają robić i jak działać żeby było bezpieczniej.

ARTyMM

Posty: 1

 
Według mnie usługi bhp w Katowicach, jakie będą ciekawe, a nie nudne organizuje firma http://www.bezpiecznie-w-pracy.pl/kontrola-z-inspekcji-pracy/bhp-w-roznych-regionach-kraju/ i warto się tam zgłosić. Są na wszystko bardzo dobrze przygotowani i na pewno każdemu pomogą.

alek44

Posty: 8

 
Moje doświadczenia są takie, że jeśli chodzi o bezpieczeństwo i higiena pracy to szef mocno się do tego przykłada. Pracujemy przy maszynach gdzie jedna nieuwaga może kosztować utratę palców albo ręki, dlatego nie ma się, co dziwić z takiego podejścia.
Szkolenia, które są organizowane u nas są sensowne i ciekawe, dlatego u nas każdy słucha. Według mnie istotne jest odpowiednie podejście do tego tematu, a wtedy osoby, które mają słuchać są zainteresowane. Trzeba wybrać kogoś, kto wie jak podejść osoby na szkoleniu i wtedy jest dobrze.

Klara323

Posty: 5

 
Nie wszyscy wiedzą, że szkolenia to nie tylko wiedza o tym, czego nie robić żeby nie stworzyć zagrożenia dla życia. To również wiedza o tym, co pracodawca ma nam zapewnić na naszym stanowisku pracy. Wiemy wtedy, co nam się należy i możemy tego się domagać. Takie mamy przecież prawo.

Grabow12

Posty: 3

 
Osobiście mamy podejście bardzo profesjonalne do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam zrobić i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, ale chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

Grabow12

Posty: 3

 
Na śląsku przykładamy mnóstwo uwagi to szkoleń, bowiem pracujemy w górnictwie i na nieszczęście tutaj jeden błąd może być dla nas i naszych kolegów niesłychanie kosztowny. To, zatem my nie siedzimy na szkoleniach i nic nie robimy tylko słuchamy, po to jest szkolenie.

Acclaim

Posty: 16

 
Znajdziesz na spokojnie usługi bhp w Katowicach, bo firm, które przy kopalniach pracują jest bardzo dużo. Wystarczy trochę poszukać, a trafisz na to, co Cię zainteresuje.

Grabow12

Posty: 3

 
Osobiście mamy podejście niesłychanie doświadczone do szkoleń bhp. W kryzysowej sytuacji będzie wiedział, co mam wykonać i kto wie może mi to nawet uratować życie, dlatego nie chce tylko słuchać, natomiast chce też jak najwięcej z tego zapamiętać.

oliverek56

Posty: 20