Czy zna ktoś dobrą firmę odnośnie serwisu ploterów drukujących ?

Czy zna ktoś dobrą firmę odnośnie serwisu ploterów drukujących ?

Czy ktoś z was ma jakieś doświadczenia z serwisami ploterów? Chodzi mi o to czy ploter faktycznie zostanie poprawnie naprawiony i będzie prawidłowo działał?

Bryzyt1

Posty: 16

 
Z własnego doświadczenia mogę polecić Ci ten serwis: http://serwisploterow.eu. Naprawy realizuje niezmiernie prędko oraz na najwyższym poziomie ponieważ pracownicy tego serwisu to prawdziwi profesjonaliści.

Miluśkooo2

Posty: 17

 
Masz naturalnie rację z tym, że nowy ploter będzie działał lepiej niż ten po naprawie. Musisz się jednak zastanowić czy rzeczywiście za ten fakt warto aż tyle przepłacać. Zapewne sam wiesz, że kupowanie nowego plotera to duży wydatek a naprawa jest zdecydowanie tańsza.

Kitas

Posty: 13

 
Usterki w ploterach niewątpliwie się zdarzają i sam mam z nimi do czynienia dość częstokroć. Z doświadczenia wiem jednakże, iż większa część z nich da się usunąć w serwisie ploterów faktycznie niewielkim kosztem.

plusik45

Posty: 13

 
Mój znajomy gdy jego ploter uległ awarii od razu udał się do serwisu ploterów HP i ku mojemu zaskoczeniu naprawa była niezmiernie tania. Dodatkowo jego ploter działa zdecydowanie lepiej niż przed naprawą ponieważ zostały wskazane jeszcze różne elementy a więc naprawę niezmiernie sobie chwali i poleca ją każdemu w wypadku awarii.

irek1981

Posty: 15

 
Odradzam Ci korzystanie z serwisów ploterów, które nie specjalizują się w naprawach konkretnej marki gdyż pracownicy tych serwisów mogą nie mieć należytej wiedzy.

Klarka45

Posty: 15

 
Moim zdaniem ploter po naprawie w dobrym serwisie działa dokładnie tak samo jak nowy ploter a więc moim zdaniem zdecydowanie lepiej zdecydować się na naprawę.

ewu1u01

Posty: 6

 
W mojej opinii korzystanie z serwisów ploterów ma ogromny sens. Nawet jeżeli Twoje urządzenie jest w pełni sprawne to ze względu na jego olbrzymią cenę warto poddawać je systematycznej konserwacji. Dzięki temu podziała u Ciebie znacznie dłużej i pozwoli zaoszczędzić na naprawach w przypadku awarii wynikającej z braku konserwacji sprzętu.

Dezmok56

Posty: 11