Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Podsłuch w telefonie, czy to dobre rozwiązanie ?

Dzień dobry. Czy możecie podzielić się Waszymi doświadczeniami, jeśli chodzi o podsłuch w telefonie? Próbowaliście kiedykolwiek kogoś podsłuchiwać?

dof77

Posty: 14

 
Osobiście nie byłem zdziwiony tym, ze podsłuch w telefonie to kosztowna sprawa. Przecież wszystkie rozmowy są nagrywane i przesyłane na serwer, tak samo jak wiadomości, zdjęcia oraz inne materiały, jakich żądamy. Utrzymanie takich serwerów i rejestrowanie absolutnie wszystko odpowiednio kosztuje, więc musimy i odpowiednio dużo płacić za usługę ;)

Radziuniek

Posty: 27

 
Podsłuch telefonie, który sprawdził się w moim wypadku to oferta http://spyphonesoft.pl, do której nie mam nawet najmniejszych zastrzeżeń. Jest w stu procentach dopasowana do indywidualnych potrzeb klienta. Przekonałem się o ich profesjonalizmie i rewelacyjnej aplikacji, jaka jest godna uwagi.

Koszy usługi na akceptowalnym poziomie :)

Jarciowek

Posty: 30

 
Zawsze wydawało mi się, że podsłuch w telefonie to ostateczna metoda na sprawdzenie zamiarów niektórych osób.

Teraz mam nastoletnią córkę, która ma problemy i nie miałem skrupułów, aby zainstalować jej aplikację, która monitoruje wszystkie jej rozmowy i wiadomości.

giena1977a

Posty: 16

 
W przeszłości podsłuch w telefonie najbliższej osoby był dla mnie czymś absolutnie nie do zaakceptowania. Ufałem mojej żonie, natomiast niedawno wszystko się zmieniło, więc zdecydowałem się na taki krok.

Cieszę się, bo przekonałem się, że żona nie ma żadnego romansu!

camwe22

Posty: 16

 
W sumie nie dziwię się, że chcesz wykorzystać oprogramowanie spyphone do kontroli pracowników. Mój kolega niedawno wykorzystał je w podobnym celu i efekt był druzgocący. Niefajnie się przecież przekonać, że pracownicy każdego dnia dużo czasu spędzają na nic nie robieniu.

ZjadaczGłów

Posty: 19