Szukam jakiś darmowych mp3 ?

Szukam jakiś darmowych mp3 ?

Macie jakieś namiary na dobry portal z mp3 za darmo. Wszędzie trzeba się rejestrować i nie ma nic do rzeczy. Podrzućcie jakiś link, gdzie faktycznie jest co ściągać.

babyNON

Posty: 11

 
Ja mam masę mp3 na telefon. I zawsze udaje mi się znaleźć coś ciekawego lub to co akurat chcę. Kiedyś się poślizgnąłem, bo rzeczywiście sama rejestracja wiązała się już z tym przychodzeniem smsów specjalnych. Ale wybrnąłem z tego i teraz już się nie dam tak zrobić:)

matek562

Posty: 16

 
Nie lubię bawić się z tymi programami do ściągania muzyki. To nie dla mnie, weszłam na waszą stronkę, jaką polecaliście i naprawdę jest dużo darmowych mp3, jakie są warte uwagi i downloadu.

Ron

Posty: 22

 
A mój telefon padł i również cała muzyka. Jestem tu na forum i na pewno skorzystam z waszych poleceń jakiejś darmowej muzy. Mam nadzieję, że nie trzeba się rejestrować na tej stronce i płacić za te mp3 na telefon. Kiedyś się naciąłem więc teraz jestem ostrożny:) pozdrawiam i życzę wszystkim owocnego downloadu.

dof77

Posty: 14

 
Tutaj macie fajny portal z muzyką, mp3 za darmo – utwory nowe i naprawdę jest w czym wybierać. Bardzo duża baza v. Na pewno wam się spodoba. Dajcie znać, czy wpadło wam coś w ucho:)

codePerformance

Posty: 21

 
A ja muszę z przykrością stwierdzić, że nie niesłychanie jestem zadowolony z tych mp3 za darmo. Kiepska jakość. Może akurat nie udało mi się znaleźć jakiegoś dobrego portalu, natomiast nie sądzę, żeby tak dbali o nas za free.

labuh

Posty: 12