anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

anonse towarzyskie, gdzie szukać ?

Zastanawiam się czy poprzez anonse towarzyskie można spotkać tylko kobiety czy również mężczyzn? Są może też pary? Nigdy nie korzystałem z takich ogłoszeń i nic o tym nie wiem.

gregBard

Posty: 2

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bo można łatwo dotrzeć do odpowiedniego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, która mi się najbardziej podoba.

Klara323

Posty: 2

 
Jeśli mam ochotę miło spędzić czas to korzystamy z ofert pań. Według mnie to super rozwiązanie, bowiem można prosto dotrzeć do poprawnego wieku, wzrostu czy też wagi. Wybieram kobietę, jaka mi się najbardziej podoba.

miasto13

Posty: 13

 
My jesteśmy partą i zawsze przeszukujemy ogłoszenia towarzyskie na stronie https://samka.pl/anonse/pl. Lubimy się spotykać z osobami takimi, jakie miło spędzają czas. Na tym portalu jest ich faktycznie niesłychanie wiele, dlatego zawsze kogoś interesującego znajdujemy.

labuh

Posty: 3

 
Ogłoszeń jest dużo, natomiast jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W ogromnych miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Wielokrotnie dziesiątki kilometrów, natomiast naprawdę pożądane byłoby.

agdb1301

Posty: 12

 
Mieszkam w dużym mieście i u mnie jest tak dużo kobiet w ogłoszeniach towarzyskich, że sam nie wiem, którą z nich ma wybrać. Cieszę się, że jest serwis, który ma wszystkie najnowsze i sprawdzone oferty. Jeśli mam czas to spotykam się z kobietami i Wam też to radze.

Miluśkooo2

Posty: 2

 
Wybieramy zawsze anonse towarzyskie, jakie są sprawdzone. Przy zdjęciach jest to napisane. Można znaleźć nawet anonse video. Lubię takie, bo wtedy już widzę, kim jest ta druga osoba i czy faktycznie mi się podoba. Sprawdzacie apteczność fotografii, a wybierzecie kogoś realnego.

esdoen1

Posty: 6

 
Odkąd pamiętam zawsze w ogłoszeniach towarzyskich znajdowałem super kobiety. Jestem zachwycony tym, że można to wykonać tak niezmiernie bezproblemowego.

namok

Posty: 2

 
Do wyboru mamy kobiety w każdym wieku. To oznacza, że znajdzie kobietę osoba młoda jak i osoba, która ma już młode lata za sobą. Należę do tych drugich i nie mam problemów ze znalezieniem ogłoszenia kobiet po pięćdziesiątym roku życia. Jestem z tego powodu naprawdę bardzo, ale to bardzo zadowolony.

Krasny

Posty: 4