wycena firmy, co polecicie ?

wycena firmy, co polecicie ?

Powiedzcie mi proszę, jak wygląda wycena firmy i kto dokładnie się tym zajmuje. Chciałbym wykonać taką wycenę, lecz nie wiem, do kogo ja mam się zgłosić. Możecie polecić jakąś firm?

wer5555

Posty: 1

 
Rezerwy na naprawy gwarancyjne wykonuje biuro aktuarialne. Warto się do nich zgłosić, aby poznać wszystkie szczegóły.

labuh

Posty: 3

 
U mnie w przedsiębiorstwie również była wykonywana wycena firmy w tej firmie attuario.pl. Jestem niezmiernie zadowolona z ich usług. Bardzo szybko zrealizowali moje zlecenie. Na każdym etapie miałam swojego doradcę, które wyjaśniał niejasności i zajmował się całą sprawą.

Rouudee

Posty: 3

 
Biuro aktuarialne najczęściej pomaga przedsiębiorstwom wycenić im firmę, a także przeanalizować inne plany inwestycyjne. Warto się z nimi kontaktować, albowiem mogą ocenić ryzyko i zysk.

Black_Riot

Posty: 2

 
Wycena aktuarialna jest niezmiernie przydatna w zarządzaniu firmą, wobec tego jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości finansowe, to pożądane byłoby się do nich zgłosić. Warto się zgłosić poprzez internet.

saradonin

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest troszkę skomplikowana, dlatego oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

Aniusiaaa1

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana przez doświadczonych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego warto odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

Yuri20

Posty: 3

 
Wycena aktuarialna jest trochę skomplikowana, zatem oddać to profesjonalistą. Ja nigdy nie podjąłbym się takich zleceń. Jak wyceniać swoją firmę, to zgłosiłem się do biura aktuarialnego-finansowego.

namok

Posty: 2

 
Warto skontaktować się z fachową firmą, która wykonuje rezerwy na naprawy gwarancyjne. Wydaję mi się, że mnóstwo jest takich firm, więc spokojnie odnajdziesz.

Kitas

Posty: 2

 
Wycena przedsiębiorstwa powinna być wykonywana poprzez profesjonalnych i licencjonowanych aktuariuszy, dlatego należałoby odezwać się do porządnego biura aktuarialno-finansowego.

namok

Posty: 13