jakość powietrza a bieganie, znacie ?

jakość powietrza a bieganie, znacie ?

Gdzie znajduję kalkulator BMI, bo chce sprawdzić czy przypadkiem nie mam zbyt wiele kilogramów w stosunku do wzrostu?

MBsmoke

Posty: 1

 
Korzystam z jakości powietrza ze strony https://www.runisfun.eu/jakosc-powietrza-pogoda i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze i pokazuje prawidłowe dane o pogodzie.

Nikuś23

Posty: 6

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, ale przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

Acclaim

Posty: 16

 
Trzeba sprawdzać, jaka jest, jakość powietrze przed bieganiem, a wtedy wybierzemy najlepszy czas. Przeglądając raporty pogodowe wiemy czy biegamy teraz czy czekamy godzinę, aż zacznie się robić o wiele lepsza pogoda. Nie chodzi tylko o temperaturę, lecz przede wszystkim o to, aby nie było w mieście zbyt wiele smogu.

kuBawodzu

Posty: 14

 
Dla mnie bieganie jest niezwykle ważne. Nie musi to być dystans zbyt długi. Nie trzeba przecież też biegać niezwykle szybko. Chodzi o to, aby się ruszać, bowiem wówczas są z tego same pozytywne efekty. Zdrowie mamy jedno, zatem należałoby ważne jest, aby zadbać o nie.

zuziaai

Posty: 3

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, zatem trzeba to sprawdzać. W gigantycznych miastach w czasie zimowym nie ma świeżego powietrza, zatem bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest niezwykle szkodliwe dla naszego zdrowia.

Lupusx

Posty: 5

 
Na wszystko ma wpływ powietrze, którym oddychamy, dlatego trzeba to sprawdzać. W dużych miastach w okresie zimowym nie ma świeżego powietrza, dlatego bieganie tam bardziej szkodzi niż pomaga. Już samo chodzenie po takim mieście jest bardzo szkodliwe dla naszego zdrowia.

Lupusx

Posty: 3

 
Korzystałem z kalkulatora biegowego i u mnie działa to niezwykle dobrze. Akurat ja długodystansowcem nie jestem i wystarcza mi pięć kilometrów, lecz określiłem tempo i wiem ile czasu trzeba, aby przebiec ten odcinek drogi.

TomekK

Posty: 4

 
Od lat powtarzamy, że jakość powietrza, a bieganie to ściśle powiązanie. Tutaj istotne jest, aby biegać w jak najlepszych warunkach. Można ściągnąć sobie specjalne raporty pogodowe ze swojego miasta. W ten sposób prościej będzie nam zaplanować, kiedy mamy biegać. Czasem warto, chociaż troszkę poczekać na poprawę warunków.

Klumer5

Posty: 3

 
Biegać za mocno nie lubię, dlatego nie za niezmiernie pomogą w szukaniu kalkulatora biegowego. Czasami jakiś spacer i tyle. Akurat mam to szczęście, iż nie ważę zbyt wiele i mogę jeść, co chce. Wszyscy mi tego zazdrosną.

Marioleczka

Posty: 3